Przejdź do głównej zawartości

Cos dla odmiany - Chortytsa - eksportowa marka ze Wschodu.



                                   
KHORTYTSA ClassicJej wyjątkowość kryje się w dokładnym dozowaniu każdego komponentu. To, co nasi przodkowie robili „na oko”, teraz wykonuje się z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki takim zabiegom zachowuje się unikatowy smak i bukiet starożytnej klasycznej wódki. Zawartość alkoholu 40%. Dostępna w pojemnościach 0,5L i 0,7L.
KHORTYTSA Platinum
Elitarna receptura „Platinum” stworzona zgodnie z technologią opartą na unikatowych właściwościach bursztynu- stanowi nowy etap w produkcji wódek. Podstawę stworzenia tej wyjątkowej wódki ukraińskiej jest najwyższej jakości spirytus klasy lux i specjalnie przygotowana woda. Zawartość alkoholu 40%. Dostępna w pojemnościach 0,5L i 0,7L.
KHORTYTSA Silver
Wyjątkowość swoją produkt ten zawdzięcza siedmiokrotnej filtracji wody, dzięki której uzyskuje wyjątkową klarowność i srebrzystą poświatę. Zielona mięta nadaje poczucie świeżości i chłodu nawet latem. Zawartość alkoholu 40%. Dostępna w pojemnościach 0,5L i 0,7L.
KHORTYTSA PepperDla miłośników pikantnego smaku. Chłód zielonej mięty, ostra papryka w kontraście z miękkością lipowego miodu. Miód nie tylko łagodzi co dopełnia smak prawdziwej pieprzówki. Zawartość alkoholu 40%. Dostępna w pojemnościach 0,5L i 0,7L.
KHORTYTSA StructuredJakość wódki określa jakość jej komponentów. Zbożowy spirytus klasy Lux (najlepszy alkohol na Ukrainie zgodnie z oceną Centralnej Państwowej Komisji Degustacyjnej "Ukrspirt") i woda strukturyzowana są wykorzystywane do produkcji wódki KHORTYTSA STRUCTURED. Wódka KHORTYTSA STRUCTURED zapewnia zarówno zrównowazony łagodny smak, wzbogacony o zdrowe składniki mineralne, substancje bioaktywne i absolutną czystość ekologiczną. KHORTYTSA STRUCTURED jest wódką nowej generacji. Zawartość alkoholu 40%. Dostępna w pojemnościach 0,5L i 0,7L.
KHORTYTSA ICENowość na polskim rynku. Unikalna butelka zmieniająca kolor pod wpływem temperatury. Niebieski kolor butelki oznacza idealną temperaturę do spożycia. Zawartość alkoholu 40%. Dostępna w pojemnościach 0,5L i 0,7L.





 
 
   
   
 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Mord UPA w Gozdowie /k Hrubieszowa.

15 marca 1944 roku w Gozdowie w województwie lubelskim oddział Ukraińskiej Powstańczej Armii zamordował na miejscowej stacji kolejowej 24 pracowników Polskich Kolei  Państwowych. Sotnia UPA dowodzona przez Pawła Filipczuka "Karpo" najpierw wznieciła w tej miejscowości pożar, który wywołał panikę wśród mieszkańców. Większość uciekającej ludności próbowała znaleźć schronienie na stacji kolejowej, gdzie stał specjalny skład wagonów pociągu ratunkowego do Hrubieszowa, który w razie alarmu miał ewaukować Polaków. Z nieznanych przyczyn pociąg ten nie odjechał tego dnia ze stacji w Gozdowie. Ludność zaczęła rozchodzić się do domów. Część kolejarzy została na stacji. Około godziny 1.30 rozległy się strzały z północnego kierunku wsi, po czym została zerwana łączność z Hrubieszowem. Upowcy otoczyli wagon techniczny, w którym znajdowali się jeszcze ludzie, a następnie wylegitymowali wszystkich, po czym na miejscu pozostawili tylko Polaków, których zamordowali siekierami. Druga grupa uk...

Jeszcze jeden '' bohater'' spod znaku tryzuba.

Nazwisko Iwana Szpontaka mocno zapadło w pamięci mieszkańców ziemi lubaczowskiej. Ofiarą jego podwładnych padło wielu jej mieszkańców, których, zgodnie z wytycznymi Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów, starał się z niej usunąć, by przekształcić w ukraińską republikę. Jego kureń wysadził w powietrze 14 stacji kolejowych i 16 drogowych, a także cztery pociągi. Zaatakował trzy miasta i zlikwidował 14 posterunków polskiej milicji. Iwan Szpontak ps. „Zalizniak” – Ukrainiec, dowódca kurenia UPA „Mesnyky”, mający w środowiskach polskich opinię ukraińskiego zbrodniarza, mordującego głównie polską ludność cywilną – urodził się 14 kwietnia 1919 roku w Wołkowyi koło Użhorodu na Rusi Podkarpackiej, będącej historyczną ziemią należącą do Królestwa Węgier, a w okresie międzywojennym do Czechosłowacji. Ukończył czteroklasową szkołę podstawową, a następnie Szkołę Gospodarczą. Kontynuował naukę w Studium Nauczycielskim w Użhorodzie. Tu najprawdopodobniej zetknął się z ideami ukr...

Gdzie jesteście przyjaciele moi...